Sort by|

Takis

Takis® Fuego Spicy Chili Pepper and Lime Rolled Tortilla Chips, 260g
Overall pick
Takis® Fuego Spicy Chili Pepper and Lime Rolled Tortilla Chips, 260g
current price $2.96
$1.14/100g
Takis® Fuego Spicy Chili Pepper and Lime Rolled Tortilla Chips, 260g
4.629 out of 5 stars
4.629 out of 5 stars. 62 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery as soon as 1 hour
Pickup, as soon as 10am
Takis® Blue Heat™ Rolled Tortilla Chips
1000+ bought in past month
Takis® Blue Heat™ Rolled Tortilla Chips
current price $2.96
$1.14/100g
Takis® Blue Heat™ Rolled Tortilla Chips
4.2126 out of 5 stars
4.2126 out of 5 stars. 127 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery as soon as 1 hour
Pickup, as soon as 10am
Takis Buckin' Ranch, Ranch Flavored Rolled Tortilla Chips
1000+ bought in past month
Takis Buckin' Ranch, Ranch Flavored Rolled Tortilla Chips
current price $2.96
$1.14/100g
Takis Buckin' Ranch, Ranch Flavored Rolled Tortilla Chips
4.4762 out of 5 stars
4.4762 out of 5 stars. 21 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery as soon as 1 hour
Pickup, as soon as 10am
Takis Pickle Punch 260G
Takis Pickle Punch 260G
current price $2.96
$1.14/100g
Takis Pickle Punch 260G
Save with
Walmart Pass
Delivery as soon as 1 hour
Pickup, as soon as 10am
Takis® Intense Nacho™ Tortilla Chips
1000+ bought in past month
Takis® Intense Nacho™ Tortilla Chips
current price $2.96
$1.14/100g
Takis® Intense Nacho™ Tortilla Chips
4.3622 out of 5 stars
4.3622 out of 5 stars. 185 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery as soon as 1 hour
Pickup, as soon as 10am
Takis Fuego and Intense Nacho Multipack 40 Count
100+ bought in past month
Takis Fuego and Intense Nacho Multipack 40 Count
current price $16.97
$60.61/100g
Takis Fuego and Intense Nacho Multipack 40 Count
4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 stars. 5 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery as soon as 1 hour
Pickup, as soon as 10am
Takis® Hot Nuts™ Fuego™ Hot Chili Pepper & Lime Coated Peanuts
Takis® Hot Nuts™ Fuego™ Hot Chili Pepper & Lime Coated Peanuts
current price $1.68
$1.87/100g
Takis® Hot Nuts™ Fuego™ Hot Chili Pepper & Lime Coated Peanuts
3.8182 out of 5 stars
3.8182 out of 5 stars. 11 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery as soon as 1 hour
Pickup, as soon as 10am
Takis® Dragon Sweet Chili Rolled Tortilla Chips, 260 g
200+ bought in past month
Takis® Dragon Sweet Chili Rolled Tortilla Chips, 260 g
current price $2.96
$1.14/100g
Takis® Dragon Sweet Chili Rolled Tortilla Chips, 260 g
3.4 out of 5 stars
3.4 out of 5 stars. 5 reviews
TAKIS® Fuego Spicy Chili Pepper and Lime Rolled Tortilla Chips
200+ bought in past month
TAKIS® Fuego Spicy Chili Pepper and Lime Rolled Tortilla Chips
current price $1.68
$1.87/100g
TAKIS® Fuego Spicy Chili Pepper and Lime Rolled Tortilla Chips
4.4248 out of 5 stars
4.4248 out of 5 stars. 113 reviews
TAKIS® Xplosion Zesty Nacho Cheese Rolled Tortilla Chips
TAKIS® Xplosion Zesty Nacho Cheese Rolled Tortilla Chips
current price $1.84
$2.04/100g
TAKIS® Xplosion Zesty Nacho Cheese Rolled Tortilla Chips
4.1136 out of 5 stars
4.1136 out of 5 stars. 44 reviews

About Takis | Walmart Canada