Sort by|

Lubricant

Enhance intimacy with water- or silicone-based personal lubricants.

K-Y® Gel | pH Friendly Water-Based Lubricant | Paraben-Free | Silicone-Free | 113 g
Best seller
K-Y® Gel | pH Friendly Water-Based Lubricant | Paraben-Free | Silicone-Free | 113 g
current price Now $8.47, Was $9.47
$7.50/100g
+ tax
You save $1.00K-Y® Gel | pH Friendly Water-Based Lubricant | Paraben-Free | Silicone-Free | 113 g
4.5111 out of 5 stars
4.5111 out of 5 stars. 1839 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery as soon as 1 hour
Pickup, as soon as 8pm
Durex® Cherry Water-Based Personal Lubricant, 100 mL
Durex® Cherry Water-Based Personal Lubricant, 100 mL
current price $11.46
$11.46/100ml
+ tax
Durex® Cherry Water-Based Personal Lubricant, 100 mL
4.6522 out of 5 stars
4.6522 out of 5 stars. 46 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery as soon as 1 hour
Pickup, as soon as 8pm
Equate Personal Lubricant Jelly, Water Based, 113 g
Best seller
Equate Personal Lubricant Jelly, Water Based, 113 g
current price $5.47
$4.84/100g
+ tax
Equate Personal Lubricant Jelly, Water Based, 113 g
4.1034 out of 5 stars
4.1034 out of 5 stars. 58 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery as soon as 1 hour
Pickup, as soon as 8pm
SKYN All Night Long Silicone Personal Lubricant - 80ml - 1 pack, Safe with Latex & Non-Latex Condoms
50+ bought in past month
SKYN All Night Long Silicone Personal Lubricant - 80ml - 1 pack, Safe with Latex & Non-Latex Condoms
current price $10.47
$13.09/100ml
+ tax
SKYN All Night Long Silicone Personal Lubricant - 80ml - 1 pack, Safe with Latex & Non-Latex Condoms
4.592 out of 5 stars
4.592 out of 5 stars. 174 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, tomorrow
Durex® Original Water-Based Personal Lubricant, 100 mL
Best seller
Durex® Original Water-Based Personal Lubricant, 100 mL
current price $11.46
$11.46/100ml
+ tax
Durex® Original Water-Based Personal Lubricant, 100 mL
4.6724 out of 5 stars
4.6724 out of 5 stars. 58 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery as soon as 1 hour
Pickup, as soon as 8pm
Astroglide Gel Personal Lubricant
Best seller
Astroglide Gel Personal Lubricant
current price Now $7.62, Was $8.47
$6.46/100ml
+ tax
You save $0.85Astroglide Gel Personal Lubricant
4.4211 out of 5 stars
4.4211 out of 5 stars. 1622 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery as soon as 1 hour
Pickup, today
Durex® 2-in-1 Massage and Personal Lubricant Gel with Aloe, 200 mL
Durex® 2-in-1 Massage and Personal Lubricant Gel with Aloe, 200 mL
current price $14.97
$7.49/100ml
+ tax
Durex® 2-in-1 Massage and Personal Lubricant Gel with Aloe, 200 mL
4.4828 out of 5 stars
4.4828 out of 5 stars. 58 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery as soon as 1 hour
Pickup, as soon as 8pm
K-Y® Gel | pH Friendly Water-Based Lubricant | Paraben-Free | Silicone-Free| 57 g
Best seller
K-Y® Gel | pH Friendly Water-Based Lubricant | Paraben-Free | Silicone-Free| 57 g
current price $5.97
$10.47/100g
+ tax
K-Y® Gel | pH Friendly Water-Based Lubricant | Paraben-Free | Silicone-Free| 57 g
4.5075 out of 5 stars
4.5075 out of 5 stars. 1811 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery as soon as 1 hour
Pickup, as soon as 8pm
Durex® Real Feel® Silicone Personal Lubricant, Long-Lasting, 100 mL
50+ bought in past month
Durex® Real Feel® Silicone Personal Lubricant, Long-Lasting, 100 mL
current price $12.98
$12.98/100ml
+ tax
Durex® Real Feel® Silicone Personal Lubricant, Long-Lasting, 100 mL
4.4286 out of 5 stars
4.4286 out of 5 stars. 14 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery as soon as 1 hour
Pickup, as soon as 8pm
Durex® Warming Lubricant | 100ml
Durex® Warming Lubricant | 100ml
current price $11.46
$11.46/100ml
+ tax
Durex® Warming Lubricant | 100ml
4.3077 out of 5 stars
4.3077 out of 5 stars. 39 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, tomorrow