Weekly flyer features

Dempster’s® White Sliced Bread
1000+ bought in past month
Dempster’s® White Sliced Bread
current price Now $2.68, Was $2.98
40.0 ¢/100g
You save $0.30Dempster’s® White Sliced Bread
4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 stars. 703 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 8am
Free pickup, as soon as 10am
Philadelphia Original Cream Cheese Product
Rollback
Philadelphia Original Cream Cheese Product
current price Now $3.97, Was $4.48
$1.75/100g
You save $0.51Philadelphia Original Cream Cheese Product
4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 stars. 685 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 8am
Free pickup, as soon as 10am
Philadelphia Herb & Garlic Cream Cheese Product
Rollback
Philadelphia Herb & Garlic Cream Cheese Product
current price Now $3.97, Was $4.48
$1.75/100g
You save $0.51Philadelphia Herb & Garlic Cream Cheese Product
4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 stars. 446 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 8am
Free pickup, as soon as 10am
Your Fresh Market Blueberry Pie, 1 kg
1000+ bought in past month
Your Fresh Market Blueberry Pie, 1 kg
current price Now $5.94, Was $7.46
59.0 ¢/100g
You save $1.52Your Fresh Market Blueberry Pie, 1 kg
3.9 out of 5 stars
3.9 out of 5 stars. 228 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 8am
Free pickup, as soon as 10am
FURLANI Garlic Toast Original
1000+ bought in past month
FURLANI Garlic Toast Original
current price Now $4.48, Was $4.98
70.0 ¢/100g
You save $0.50FURLANI Garlic Toast Original
4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 stars. 417 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 8am
Free pickup, as soon as 10am
Philadelphia Whipped Jalapeno Cheddar Cream Cheese Product, 227 g Tub
Rollback
Philadelphia Whipped Jalapeno Cheddar Cream Cheese Product, 227 g Tub
current price Now $3.97, Was $4.48
$1.75/100g
You save $0.51Philadelphia Whipped Jalapeno Cheddar Cream Cheese Product, 227 g Tub
4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 stars. 80 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 8am
Free pickup, as soon as 10am
Tim Hortons Cream of Broccoli Soup 540mL
Rollback
Tim Hortons Cream of Broccoli Soup 540mL
current price Now $2.24, Was $3.34
41.0 ¢/100ml
You save $1.10Tim Hortons Cream of Broccoli Soup 540mL
4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 stars. 147 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 8am
Free pickup, as soon as 10am
Your Fresh Market Green Blend Salad Mix, 312 g
Your Fresh Market Green Blend Salad Mix, 312 g
current price $2.97
Your Fresh Market Green Blend Salad Mix, 312 g
3.9 out of 5 stars
3.9 out of 5 stars. 170 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 8am
Free pickup, as soon as 10am
Great Value Naturally Smoked Bacon, 375 g
1000+ bought in past month
Great Value Naturally Smoked Bacon, 375 g
current price Now $3.97, Was $4.97
$1.06/100g
You save $1.00Great Value Naturally Smoked Bacon, 375 g
4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 stars. 653 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 8am
Free pickup, as soon as 10am
Maple Leaf Natural Selections Sliced Deli Chicken Breast Oven Roasted, 175 g
1000+ bought in past month
Maple Leaf Natural Selections Sliced Deli Chicken Breast Oven Roasted, 175 g
current price Now $5.97, Was $6.97
$3.41/100g
You save $1.00Maple Leaf Natural Selections Sliced Deli Chicken Breast Oven Roasted, 175 g
4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 stars. 598 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 8am
Free pickup, as soon as 10am