Sharp AQUOS BOARD 4W-B86FT5U - 86" Diagonal Class (85.6" viewable) - 4W-B series LED-backlit LCD display - education / business - with touchscreen (multi touch) - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160
(No ratings yet)|Write a review