Online shopping at Walmart Canada

Tassimo Maxwell House House Blend Coffee Single Serve T-Discs, Medium
50+ bought in past month
Tassimo Maxwell House House Blend Coffee Single Serve T-Discs, Medium
current price $12.57
$9.98/100g
Tassimo Maxwell House House Blend Coffee Single Serve T-Discs, Medium
4.3553 out of 5 stars
4.3553 out of 5 stars. 197 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, 7am tomorrow
Pickup, 7am tomorrow
Kraft Smooth Peanut Butter, 1 kg Jar
1000+ bought in past month
Kraft Smooth Peanut Butter, 1 kg Jar
current price $5.97
30¢/100g
Kraft Smooth Peanut Butter, 1 kg Jar
4.6969 out of 5 stars
4.6969 out of 5 stars. 980 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, 7am tomorrow
Pickup, 7am tomorrow
Kraft Hazelnut Spread with Cocoa
Available in additional 2 options
current price $7.47
$1.03/100g
Kraft Hazelnut Spread with Cocoa
4.6198 out of 5 stars
4.6198 out of 5 stars. 242 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, 7am tomorrow
Pickup, 7am tomorrow
Magic Baking Powder, 225g
Magic Baking Powder, 225g
current price $4.87
$2.16/100g
Magic Baking Powder, 225g
4.7059 out of 5 stars
4.7059 out of 5 stars. 85 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, 7am tomorrow
Pickup, 7am tomorrow
Dream Whip Whipped Topping Mix
Best seller
Dream Whip Whipped Topping Mix
current price $5.57
$3.28/100g
Dream Whip Whipped Topping Mix
4.8627 out of 5 stars
4.8627 out of 5 stars. 51 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, 7am tomorrow
Pickup, 7am tomorrow
Baker's Premium 70% Dark Chocolate Baking Bar
Available in additional 2 options
current price $7.47
$4.39/100g
Baker's Premium 70% Dark Chocolate Baking Bar
Save with
Walmart Pass
Delivery, 7am tomorrow
Pickup, 7am tomorrow
Baker's 100% Pure Semi-Sweet Chocolate Baking Bar
Best seller
Baker's 100% Pure Semi-Sweet Chocolate Baking Bar
current price $7.47
$3.32/100g
Baker's 100% Pure Semi-Sweet Chocolate Baking Bar
4.7241 out of 5 stars
4.7241 out of 5 stars. 58 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, 7am tomorrow
Pickup, 7am tomorrow
Jell-O Strawberry Jelly Powder Mix, 85 g Box
Best seller
Jell-O Strawberry Jelly Powder Mix, 85 g Box
current price $1.57
$1.85/100g
Jell-O Strawberry Jelly Powder Mix, 85 g Box
4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 stars. 110 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, 7am tomorrow
Pickup, 7am tomorrow
Philadelphia Original Brick Cream Cheese
Rollback
Philadelphia Original Brick Cream Cheese
current price Now $3.97, Was $4.48
$1.59/100g
You save $0.51Philadelphia Original Brick Cream Cheese
4.8066 out of 5 stars
4.8066 out of 5 stars. 4575 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, 7am tomorrow
Pickup, 7am tomorrow
Cool Whip Original Frozen Whipped Topping, Tub, 1L
Best seller
Cool Whip Original Frozen Whipped Topping, Tub, 1L
current price $5.48
55¢/100ml
Cool Whip Original Frozen Whipped Topping, Tub, 1L
4.5296 out of 5 stars
4.5296 out of 5 stars. 287 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, 7am tomorrow
Pickup, 7am tomorrow