Weekly flyer features
|View flyer

Flyer Top Picks

Campbell's® Ready to Use 30% Less Sodium Chicken Broth, Shelf Stable
Rollback
current price Now $1.47, Was $1.97
16¢/100ml
+ tax
Campbell's® Ready to Use 30% Less Sodium Chicken Broth, Shelf Stable
4.654 out of 5 stars
4.654 out of 5 stars. 263 reviews
Delivery, as soon as 9pm
Pickup, as soon as 9pm
Raspberries 170g clam, Fresh Raspberries 6oz/170g clam
Best seller
current price $2.44
+ tax
Raspberries 170g clam, Fresh Raspberries 6oz/170g clam
3.832 out of 5 stars
3.832 out of 5 stars. 2494 reviews
Delivery, as soon as 9pm
Pickup, as soon as 9pm
Friskies Gravy Swirlers, Dry Cat Food 7.26kg
200+ bought in past month
current price $23.48
32¢/100g
+ tax
Friskies Gravy Swirlers, Dry Cat Food 7.26kg
4.3541 out of 5 stars
4.3541 out of 5 stars. 24507 reviews
Delivery, as soon as 9pm
Pickup, today
Dove Men+Care Body and Face Wash Extra Fresh 24H Nourishing, 710 ml
500+ bought in past month
current price Now $8.86, Was $10.86
$1.25/100ml
+ tax
Dove Men+Care Body and Face Wash Extra Fresh 24H Nourishing, 710 ml
4.689 out of 5 stars
4.689 out of 5 stars. 463 reviews
Delivery, as soon as 9pm
Pickup, today
Armstrong Light Marble Cheddar Cheese
Rollback
current price Now $4.98, Was $7.96
$1.25/100g
+ tax
Armstrong Light Marble Cheddar Cheese
5 out of 5 stars
5 out of 5 stars. 2 reviews
Pickup, as soon as 9pm
Sort by|

Weekly flyer features

Your Fresh Market Baked 10" Pumpkin Pie, 900 g
1000+ bought in past month
Your Fresh Market Baked 10" Pumpkin Pie, 900 g
current price Now $5.94, Was $7.96
66¢/100g
+ tax
You save $2.02Your Fresh Market Baked 10" Pumpkin Pie, 900 g
4.2091 out of 5 stars
4.2091 out of 5 stars. 397 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 9pm
Pickup, as soon as 9pm
Red Cabbage, Sold in singles, 1.12 - 1.33 KG
Best seller
Red Cabbage, Sold in singles, 1.12 - 1.33 KG
current price $2.29
avg price
17¢/100g
Final cost by weight
+ tax
Red Cabbage, Sold in singles, 1.12 - 1.33 KG
4.7457 out of 5 stars
4.7457 out of 5 stars. 346 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 9pm
Pickup, as soon as 9pm
Dempster’s® White Sliced Bread
1000+ bought in past month
Dempster’s® White Sliced Bread
current price Now $2.68, Was $2.98
40¢/100g
+ tax
You save $0.30Dempster’s® White Sliced Bread
4.533 out of 5 stars
4.533 out of 5 stars. 681 reviews
Pickup, as soon as 9pm
Dempster’s® 100% Whole Grains 12 Grain Sliced Bread, 600 g
1000+ bought in past month
Dempster’s® 100% Whole Grains 12 Grain Sliced Bread, 600 g
current price Now $2.88, Was $3.68
48¢/100g
+ tax
You save $0.80Dempster’s® 100% Whole Grains 12 Grain Sliced Bread, 600 g
4.6427 out of 5 stars
4.6427 out of 5 stars. 834 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 9pm
Pickup, as soon as 9pm
Dempster’s® 100% Whole Wheat Medium Tortillas
1000+ bought in past month
Dempster’s® 100% Whole Wheat Medium Tortillas
current price Now $2.68, Was $3.67
+ tax
You save $0.99Dempster’s® 100% Whole Wheat Medium Tortillas
4.2857 out of 5 stars
4.2857 out of 5 stars. 7 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 9pm
Pickup, as soon as 9pm
Armstrong Marble Cheddar Cheese
Rollback
Armstrong Marble Cheddar Cheese
current price Now $4.98, Was $7.96
$1.25/100g
+ tax
You save $2.98Armstrong Marble Cheddar Cheese
4.6088 out of 5 stars
4.6088 out of 5 stars. 363 reviews
Pickup, as soon as 9pm
Great Value Original Whipped Topping Tub, 1 L
1000+ bought in past month
Great Value Original Whipped Topping Tub, 1 L
current price Now $2.97, Was $4.43
30¢/100ml
+ tax
You save $1.46Great Value Original Whipped Topping Tub, 1 L
4.5276 out of 5 stars
4.5276 out of 5 stars. 163 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 9pm
Pickup, as soon as 9pm
Your Fresh Market Apple Crumble Pie, 1.1 kg
1000+ bought in past month
Your Fresh Market Apple Crumble Pie, 1.1 kg
current price Now $5.94, Was $7.96
54¢/100g
+ tax
You save $2.02Your Fresh Market Apple Crumble Pie, 1.1 kg
4.2016 out of 5 stars
4.2016 out of 5 stars. 367 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 9pm
Pickup, as soon as 9pm
Armstrong Old Cheddar Cheese
Rollback
Armstrong Old Cheddar Cheese
current price Now $4.98, Was $7.96
$1.25/100g
+ tax
You save $2.98Armstrong Old Cheddar Cheese
4.5789 out of 5 stars
4.5789 out of 5 stars. 437 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 9pm
Pickup, as soon as 9pm
Simply Orange Pulp Free Juice 2.25 Liters
1000+ bought in past month
Simply Orange Pulp Free Juice 2.25 Liters
current price $6.96
31¢/100ml
+ tax
Simply Orange Pulp Free Juice 2.25 Liters
4.7475 out of 5 stars
4.7475 out of 5 stars. 99 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 9pm
Pickup, as soon as 9pm