current price $1.77, Was $2.27
Campbells Pokemon Chicken Noodle 284ML
3 out of 5 stars. 2 reviews
current price $1.77, Was $2.27
Campbell's® Condensed Butter Chicken Soup, Shelf Stable
4 out of 5 stars. 23 reviews
current price $1.47
Campbell's® Condensed Chicken Noodle Soup, Shelf Stable
4.5631 out of 5 stars. 412 reviews
current price $1.47
Campbell's® Condensed Cream of Mushroom Soup, Shelf Stable
4.6235 out of 5 stars. 757 reviews
Sort by|

Cereal & breakfast foods

Cap'N Crunch Original Cereal
Rollback
Cap'N Crunch Original Cereal
current price Now $3.97, Was $4.97
$1.13/100g
You save $1.00Cap'N Crunch Original Cereal
4.6986 out of 5 stars
4.6986 out of 5 stars. 219 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 7am
Pickup, as soon as 8am
Cinnamon Toast Crunch Kids Breakfast Cereal, Family Size, Whole Grains, 591 g
Best seller
Cinnamon Toast Crunch Kids Breakfast Cereal, Family Size, Whole Grains, 591 g
current price $6.47
$1.09/100g
Cinnamon Toast Crunch Kids Breakfast Cereal, Family Size, Whole Grains, 591 g
4.7509 out of 5 stars
4.7509 out of 5 stars. 273 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 7am
Pickup, as soon as 8am
Kellogg's* All-Bran* Buds Cereal, 500g with Psyllium Fibre
Kellogg's* All-Bran* Buds Cereal, 500g with Psyllium Fibre
Sponsored
current price $7.27
$1.45/100g
All-Bran
Kellogg's* All-Bran* Buds Cereal, 500g with Psyllium Fibre
4.4457 out of 5 stars
4.4457 out of 5 stars. 276 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 7am
Pickup, as soon as 8am
Honey Nut Cheerios Naturally Flavoured Cereal, 725 g
Best seller
Honey Nut Cheerios Naturally Flavoured Cereal, 725 g
current price $6.97
96¢/100g
Honey Nut Cheerios Naturally Flavoured Cereal, 725 g
4.7195 out of 5 stars
4.7195 out of 5 stars. 688 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 7am
Pickup, as soon as 8am
Bob’s Red Mill Oats Rolled Old Fashioned Organic
Bob’s Red Mill Oats Rolled Old Fashioned Organic
Sponsored
current price $7.87
87¢/100g
Bob's Red Mill
Bob’s Red Mill Oats Rolled Old Fashioned Organic
4.8037 out of 5 stars
4.8037 out of 5 stars. 647 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 7am
Pickup, as soon as 8am
Kellogg's Mini-Wheats Cereal Original Family Size 650g
Kellogg's Mini-Wheats Cereal Original Family Size 650g
Sponsored
current price $6.97
$1.07/100g
Frosted Mini-Wheats
Kellogg's Mini-Wheats Cereal Original Family Size 650g
4.6759 out of 5 stars
4.6759 out of 5 stars. 1370 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 7am
Pickup, as soon as 8am
Kellogg's* Two Scoops* Raisin Bran Cereal Jumbo
Rollback
Kellogg's* Two Scoops* Raisin Bran Cereal Jumbo
Sponsored
current price Now $8.74, Was $9.72
87¢/100g
You save $0.98
Kellogg's* Two Scoops* Raisin Bran
Kellogg's* Two Scoops* Raisin Bran Cereal Jumbo
4.5137 out of 5 stars
4.5137 out of 5 stars. 1024 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 7am
Pickup, as soon as 8am
Kellogg's Mini-Wheats Cereal Brown Sugar Flavour Family Size 650g
Kellogg's Mini-Wheats Cereal Brown Sugar Flavour Family Size 650g
Sponsored
current price $6.97
$1.07/100g
Frosted Mini-Wheats
Kellogg's Mini-Wheats Cereal Brown Sugar Flavour Family Size 650g
4.7635 out of 5 stars
4.7635 out of 5 stars. 148 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 7am
Pickup, as soon as 8am
Cinnamon Toast Crunch Breakfast Cereal, Whole Grains and Real Cinnamon, 354 g
Rollback
Cinnamon Toast Crunch Breakfast Cereal, Whole Grains and Real Cinnamon, 354 g
current price Now $3.33, Was $4.97
94¢/100g
You save $1.64Cinnamon Toast Crunch Breakfast Cereal, Whole Grains and Real Cinnamon, 354 g
4.7766 out of 5 stars
4.7766 out of 5 stars. 188 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 7am
Pickup, as soon as 8am
Kashi® Crunchy Granola Vanilla Almond 340g
Rollback
Kashi® Crunchy Granola Vanilla Almond 340g
Sponsored
current price Now $4.97, Was $5.97
$1.46/100g
You save $1.00
Kashi®
Kashi® Crunchy Granola Vanilla Almond 340g
4.4082 out of 5 stars
4.4082 out of 5 stars. 49 reviews
Save with
Walmart Pass
Delivery, as soon as 7am
Pickup, as soon as 8am